Neustále pro vás aktualizujeme náš sortiment, který reflektuje nejen trendy, ale také sezónnost. Náš aktuální ceník vám rádi zašleme na váš e-mail.

Prosím, vyplňte formulář níže a my vám co nejdříve odešleme indikativní ceník a současně s tím vám budeme v budoucnu zasílat jednou týdně stručný email s těmi nejvýhodnějšími a pečlivě vybranými nabídkami pěti produktů.

 

Rádi vám zašleme ukázkový ceník.

Před odesláním prosím potvrďte váš souhlas se zpracováním osobních údajů.

ukázkový ceník tradel

Zajistíme pro vás kvalitní produkty

Za nízké ceny a s rychlou dopravou

Proč si vybrat právě nás?

Profesionální fotografie

Náš fotograf pro vás vytvoří profesionální fotografie produktu dle vašich potřeb, tak aby fotografie korespondovala s reálnou podobou produktu.

Jedinečné popisky produktů

Vytvoříme pro vás popisek produktu dle vašeho zadání, pro e-shopy včetně meta description a titulku dle hledanosti klíčových slov.

Vrácení zboží a reklamace

Případné reklamace zboží vyřešíme obratem do 3 dnů výměnou za nový kus, nebo vrácením kupní ceny zákazníkovi. Neprodané zboží nám můžete kdykoliv vrátit.

Adresná komunikace

Zajistíme vám adresnou komunikaci s jediným člověkem skrze celý proces od nabídky až po fakturaci

Prezentace produktů

Zajistíme pro vás vyvzorování produktu pro prezentaci na prodejním místě.

Vzorky produktů

Rádi vám zašleme vzorky produktů, díky kterým se snadněji rozhodnete pro nákup.

Co o nás říkají naši klienti?

Spolupráce se společností TRADEL je snadný krok nejen k získání kvalitních produktů a skvělých cen, ale také cenného partnerství.

Karel L.

Nákupčí
Nejvíce oceňuji zájem společnosti TRADEL na zpětném vyhodnocování produktů a jejich ziskovosti. Pomohli naší společnosti zvýšit zisk a snížit počet neprodaného zboží.

Miriam P.

Vedoucí zásobovacího oddělení
Odkup neprodaného zboží, které provádí společnost TRADEL, nám velmi usnadnil logistické řešení našich skladů. Jsou špičkou v distribuci značkových produktů.

David K.

Nákupčí
Kvalitní zboží za nízké ceny a příjemný přístup ke svým klientům. Vždy dodávají zboží včas a v garantované kvalitě i se sekundární logistikou.

Mojmír N.

Vedoucí logistického oddělení