O nás

S námi je prodej a distribuce snadnější

Vaše požadavky jsou naším závazkem

Dbáme na přesné plnění smluvených termínů, dodržení kvality i ceny produktů. Přizpůsobíme vše požadavků a pomůžeme vám získat nejlepší produkty na trhu.

Analyzujeme a pomáháme s prodejem

Zajímají nás prodejní výsledky a vyhodnocení prodeje. Na základě dat vám pomůžeme s prodejní strategií i přizpůsobením produktů pro spokojenost vás i vašich zákazníků.

Jedinečné ceny

Díky našim dlouholetým kontraktům s výrobci jsme pro vás schopni zajistit jedinečné cenové nabídky, výhodné nákupní ceny i akční slevy, a to u vysoce kvalitních a značkových produktů.

Chcete kompletní servis se zárukou?

Jsme tu pro vás

Proč si vybrat právě nás?

Profesionální fotografie

Náš fotograf pro vás vytvoří profesionální fotografie produktu dle vašich potřeb, tak aby fotografie korespondovala s reálnou podobou produktu.

Jedinečné popisky produktů

Vytvoříme pro vás popisek produktu dle vašeho zadání, pro e-shopy včetně meta description a titulku dle hledanosti klíčových slov.

Vrácení zboží a reklamace

Případné reklamace zboží vyřešíme obratem do 3 dnů výměnou za nový kus, nebo vrácením kupní ceny zákazníkovi. Neprodané zboží nám můžete kdykoliv vrátit.

Adresná komunikace

Zajistíme vám adresnou komunikaci s jediným člověkem skrze celý proces od nabídky až po fakturaci

Prezentace produktů

Zajistíme pro vás vyvzorování produktu pro prezentaci na prodejním místě.

Vzorky produktů

Rádi vám zašleme vzorky produktů, díky kterým se snadněji rozhodnete pro nákup.

Co o nás říkají naši klienti?

Spolupráce se společností TRADEL je snadný krok nejen k získání kvalitních produktů a skvělých cen, ale také cenného partnerství.

Karel L.

Nákupčí
Nejvíce oceňuji zájem společnosti TRADEL na zpětném vyhodnocování produktů a jejich ziskovosti. Pomohli naší společnosti zvýšit zisk a snížit počet neprodaného zboží.

Miriam P.

Vedoucí zásobovacího oddělení
Odkup neprodaného zboží, které provádí společnost TRADEL, nám velmi usnadnil logistické řešení našich skladů. Jsou špičkou v distribuci značkových produktů.

David K.

Nákupčí
Kvalitní zboží za nízké ceny a příjemný přístup ke svým klientům. Vždy dodávají zboží včas a v garantované kvalitě i se sekundární logistikou.

Mojmír N.

Vedoucí logistického oddělení
[/vc_column][/vc_row]